Wedstrijdschema zondag 

 

1 N 11:00 Waterlei Wenum Wiesel Schoonlocht
2 Z   Apeldoorn Noord Kapelmeestershoeve  
3 N 11:11 Beekbergen Welgelegen 2 KV Apeldoorn 1
4 Z   Gentiaanstraat Trommelaarshoeve  
5 N 11:22 Kanaal Noord 2 KV Apeldoorn 2 Squashcentrum Apeldoorn
6 Z   Aristotelesstraat de Ploeg  
7 N 11:33 Sportclub Teuge Driehuizen Hockeyclub Ares
8 Z   Frambozenlaan NTK Apeldoorn  
9 N 11:44 Ballustrade/ De Binnentuin Osseveldweg Ladies Ravelijn
10 Z   Berg en Bos Arbeidstraat  
11 N 11:55 Parkenlady’s ZVV’56 veteranen Henriette van Eyklaan
12 Z   Vlierbessenlaan Interservice Apeldoorn  
13 N 12:06 Pickwick Players ZVV’56 jongeren The Rams RFC
14 Z   De Wielerbaan AV’34  
15 N 12:17 Apeldoornse Boys SV Dynamo Kerschoten
16 Z   Schotweg Zeeverkennersgroep Brandaen 2  
17 N 12:28 Eikepagelaan Parken 1 Queen Hortense
18 N 12:39 Teuge Centrum Heelmeestersdreef Edelmetaalbuurt
19 N 12:50 Twenty7 Zeeverkenngroep Brandaen 1 x
PAUZE          
20 N 13:20 Gentiaanstraat Apeldoorn Noord Aristotelesstraat
21 Z   Wenum Wiesel Beekbergen  
22 N 13:31 de Ploeg Trommelaarshoeve Kapelmeestershoeve
23 Z   Schoonlocht Waterlei  
24 N 13:42 Berg en Bos Frambozenlaan Vlierbessenlaan
25 Z   Welgelegen 2 Kanaal Noord 2  
26 N 13:53 Interservice Apeldoorn Arbeidstraat NTK Apeldoorn
27 Z   KV Apeldoorn 2 KV Apeldoorn 1  
28 N 14:04 Schotweg De Wielerbaan Twenty7
29 Z   Squashcentrum Apeldoorn Hockeyclub Ares  
30 N 14:15 Zeeverkenngroep Brandaen 1 Zeeverkennersgroep Brandaen 2 AV’34
31 Z   Driehuizen Ballustrade/ De Binnentuin  
32 N 14:26 The Rams RFC Pickwick Players SV Dynamo
33 Z   Osseveldweg Ladies Parkenlady’s
 
34 N 14:37 ZVV’56 veteranen
Apeldoornse Boys ZVV’56 jongeren
35 Z   Ravelijn Henriette van Eyklaan  
36 N 14:48 Kerschoten Eikepagelaan Heelmeestersdreef
37 N 14:59 Edelmetaalbuurt Teuge Centrum Parken 1
38 N 15:10 Queen Hortense Sportclub Teuge x
PAUZE          
39 N 15:40 Apeldoorn Noord NTK Apeldoorn Interservice Apeldoorn
40 Z   Pickwick Players Apeldoornse Boys  
41 N 15:51 Trommelaarshoeve Frambozenlaan de Ploeg
42 Z   The Rams RFC Kerschoten  
43 N 16:02 Aristotelesstraat Kapelmeestershoeve Berg en Bos
44 Z   SV Dynamo ZVV’56 jongeren
 
45 N 16:13 De Wielerbaan Vlierbessenlaan Gentiaanstraat
46 Z   Eikepagelaan Edelmetaalbuurt  
47 N 16:24 ArbeidstraatÊ AV’34
Schotweg
48 Z   Queen Hortense Parken 1  
49 N 16:35 Zeeverkennersgroep Brandaen 2 KV Apeldoorn 1 Wenum Wiesel
50 Z   Heelmeestersdreef Teuge Centrum  
51 N 16:46 Waterlei Welgelegen 2 Squashcentrum Apeldoorn
52 Z   Twenty7 Zeeverkenngroep Brandaen 1  
53 N 16:57 Parkenlady’s
Driehuizen Schoonlocht
54 Z   ZVV’56 veteranen
Sportclub Teuge  
55 N 17:08 Ballustrade/ De Binnentuin KV Apeldoorn 2 Henriette van Eyklaan
56 N 17:19 Beekbergen Osseveldweg Ladies Hockeyclub Ares
57 N 17:30 Kanaal Noord 2 Ravelijn x


Zondag 24 juni