Wedstrijdschema - drakenbootrace bedrijvenrace

Cursief gedrukte teams: MIX KLASSE
 
Vaart Noord/Zuid Tijd Baan 1 Baan 2  
1 N 11:00 Owens Corning - Team 2 Waterschap - team 1 Douane Nederland
2 Z   Ondernemers voor Apeldoorn vd Valk de Cantharel  
3 N 11:11 Waterschap - team 2 TJ Boxing Remeha Cruisers
4 Z   Riwis - Werken & Co Orpheus  
5 N 11:22 ITS Foil Remeha Racers Owens Corning - Team 1
6 Z   Klimbos Veluwe Van Gerrevink  
7 N 11:33 Paleis Het Loo The Webmen Decoverf.nl
8 Z   Holland Colours - Team 2 IHC Vremac  
9 N 11:44 Processionals Sleep 21 SMN Post
10 Z   Holland Colours - Team 1 Atlant - team 2  
11 N 11:55 Oranje Furniture Care FuturumShop Gemeente Apeldoorn
12 Z   Mulder Systems Atlant - Team 1  
13 N 12:06 Keukenmeyt/The Box HNK Apeldoorn UPD
14 Z   Autotaalglas Apeldoorn PHB Deventer  
15 N 12:17 Cityside Apartments Tijhaar Synensis
16 Z   Beekman Transport Aannemingsbedrijf Draisma  
17 N 12:28 Rabobank Avantes BV Linthorst Techniek
18 Z   GVT Transport & Logistics Bouwbedrijf Aan de Stegge  
19 N 12:39 HANOS Boon 123 Machineverhuur
20 N 12:50 Beekman B.V. Wensink Centraal Beheer
21 N 13:00

Mediamarkt

Mayr Melnhof x
PAUZE          
22 N 13:30 Riwis - Werken & Co Ondernemers voor Apeldoorn Klimbos Veluwe
23 Z   Waterschap - team 1 Waterschap - team 2  
24 N 13:41 Van Gerrevink Orpheus vd Valk de Cantharel
25 Z   Owens Corning - Team 1 Owens Corning - Team 2  
26 N 13:52 Holland Colours - Team 1 Holland Colours - Team 2 Mulder Systems
27 Z   TJ Boxing ITS Foil  
28 N 14:03 Atlant - Team 1 Atlant - team 2 IHC Vremac
29 Z   Remeha Racers Remeha Cruisers  
30 N 14:14 Beekman Transport Autotaalglas Apeldoorn GVT Transport & Logistics
31 Z   Douane Nederland Decoverf.nl  
32 N 14:25 Bouwbedrijf Aan de Stegge Aannemingsbedrijf Draisma PHB Deventer
33 Z 14:25 The Webmen Processionals  
34 N 14:36 UPD Keukenmeyt/The Box Tijhaar
35 Z   Sleep 21 Oranje Furniture Care  
36 N 14:47 Synensis Cityside Apartments HNK Apeldoorn
37 Z   SMN Post Gemeente Apeldoorn  
38 N 14:58 Centraal Beheer Rabobank Boon
39 Z   FuturumShop Paleis Het Loo  
40 N 15:09 x HANOS Avantes BV
41 N 15:20 Linthorst Techniek Beekman B.V. Mayr Melnhof
42 N 15:30 123 Machineverhuur Mediamarkt Wensink
PAUZE          
43 N 16:00 Ondernemers voor Apeldoorn IHC Vremac Atlant - Team 1
44 Z   Keukenmeyt/The Box Cityside Apartments  
45 N 16:11 Orpheus Holland Colours - Team 2 Van Gerrevink
46 Z   UPD Synensis  
47 N 16:22 Klimbos Veluwe vd Valk de Cantharel Holland Colours - Team 1
48 Z   Tijhaar HNK Apeldoorn  
49 N 16:33 Autotaalglas Apeldoorn Mulder Systems Riwis - Werken & Co
50 Z   Rabobank 123 Machineverhuur  
51 N 16:44 Atlant - team 2 PHB Deventer Beekman Transport
52 Z   Linthorst Techniek Wensink  
53 N 16:55 Aannemingsbedrijf Draisma GVT Transport & Logistics Douane Nederland
54 Z   Boon x  
55 N 17:06 Owens Corning - Team 2 TJ Boxing Bouwbedrijf Aan de Stegge
56 Z   Beekman B.V. Mediamarkt  
57 N 17:17 Paleis Het Loo Waterschap - team 1 Remeha Cruisers
58 Z   Centraal Beheer Avantes BV  
59 N 17:28 Oranje Furniture Care The Webmen Owens Corning - Team 1
60 Z   Mayr Melnhof HANOS  
61 N 17:39 Processionals Remeha Racers Gemeente Apeldoorn
62 N 17:50 Waterschap - team 2 Sleep 21 Decoverf.nl
63 N 18:00 ITS Foil FuturumShop SMN Post

Zaterdag 23 juni