Bedrijven open 2014 Finale

Positie Naam Tijd Q
1 THE WEBMEN 01:12.84 W
2 UITGEVERIJ STEDENDRIEHOEK 01:15.58  
3 BULTHAUP/THE BOX 01:15.81  

Bedrijven open 2014 Halve Finale

HV Naam Tijd Q
1 THE WEBMEN   (winnaar 1e halve finale) 01:13.01 F
1 BULTHAUP/THE BOX   (beste 2e tijd halve finales) 01:13.31 F
1 JK RELATIONS/VAN DE SCHEUR 01:13.91  
2 UITGEVERIJ STEDENDRIEHOEK   (winnaar 2e halve finale) 01:14.91 F
2 LINTHORST INSTALLATIETECHNIEK (TEAM 1) 01:15.08  
2 STICHTING NEW DAY IMPACT 01:15.33  

Bedrijven open 2014 Klassement

Positie Naam Tijd1 Tijd2 Tijd3 Totaal Q
1 THE WEBMEN 01:14.75 01:02.50 01:12.55 03:29.80 HF
2 UITGEVERIJ STEDENDRIEHOEK 01:16.86 01:01.12 01:11.99 03:29.97 HF
3 JK RELATIONS/VAN DE SCHEUR 01:18.30 01:01.88 01:14.12 03:34.30 HF
4 STICHTING NEW DAY IMPACT 01:15.93 01:15.42 01:02.97 03:34.32 HF
5 BULTHAUP/THE BOX 01:17.51 01:03.62 01:13.51 03:34.64 HF
6 LINTHORST INSTALLATIETECHNIEK (TEAM 1) 01:19.86 01:02.63 01:14.41 03:36.90 HF
7 BOUWONDERNEMING VEENEMAN 01:05.28 01:20.81 01:11.49 03:37.58  
8 WIJJ 01:19.96 01:04.47 01:15.84 03:40.27  
9 BEEKMAN TRANSPORT 01:18.03 01:19.37 01:03.97 03:41.37  
10 AAN DE STEGGE 01:17.83 01:19.96 01:04.06 03:41.85  
11 FYSIOTHERAPIEPRAKTIJK HOUWER&RUIJS/ HILDERING GROE 01:17.52 01:20.29 01:04.28 03:42.09  
12 DE KABATH VASTGOEDBESCHERMING 01:18.76 01:05.13 01:19.16 03:43.05  
13 BIRZE AUTOMATERIALEN /  GARAGE SCHIMMEL 01:18.48 01:18.09 01:07.87 03:44.44  
14 VAN GERREVINK 01:19.94 01:18.51 01:06.21 03:44.66  
15 ITS BV (TEAM 1) 01:26.12 01:16.73 01:03.04 03:45.89  
16 WATERSCHAP VALLEI EN VELUWE 01:21.41 01:02.97 01:21.51 03:45.89  
17 NIJHUIS BOUW 01:23.80 01:17.32 01:04.81 03:45.93  
18 ONS HUIS 01:08.35 01:20.13 01:18.23 03:46.71  
19 REMEHA RACERS 01:07.19 01:17.95 01:22.06 03:47.20  
20 ING BANK 01:21.49 01:07.09 01:21.42 03:50.00  
21 BAM TECHNIEK APELDOORN 01:08.03 01:20.47 01:21.89 03:50.39  
22 PINKROCCADE HEALTHCARE - HEREN 01:24.86 01:05.78 01:20.43 03:51.07  
23 MULDER SYSTEMS 01:09.25 01:21.06 01:21.15 03:51.46  
24 DE BIE RECLAME 01:08.41 01:19.82 01:24.04 03:52.27  
25 OWENS CORNING (TEAM 2) 01:08.40 01:21.19 01:22.73 03:52.32  
26 HSL LOGISTICS 01:13.60 01:20.20 01:22.70 03:56.50  
27 THR 01:25.08 01:19.92 01:11.56 03:56.56  
28 HOLLAND COLOURS HEREN 01:08.38 01:28.68 01:20.52 03:57.58  
29 ITSME ES ELEKTRO 01:07.97 01:28.63 01:21.42 03:58.02  
30 KEIJZER COMMUNICATIE 01:15.63 01:21.00 01:23.62 04:00.25  
31 OWENS CORNING (TEAM 1) 01:18.84 01:20.40 01:21.51 04:00.75  
32 VAN DER VALK HOTEL APELDOORN - CANTHAREL 01:28.08 01:09.94 01:22.93 04:00.95  
33 LINTHORST INSTALLATIETECHNIEK (TEAM 2) 01:32.56 01:05.28 01:23.12 04:00.96  
34 EILANDER EN PARTNERS/DE HEERLIJCKHEYT 01:21.41 01:22.28 01:17.88 04:01.57  
35 BOSWORX 01:27.46 01:12.56 01:21.59 04:01.61  
36 WEGKAMP BOUWTECHNISCH ADVIESBUREAU 01:24.26 01:24.35 01:13.38 04:01.99  
37 REMEHA CRUISERS 01:17.99 01:31.40 01:13.53 04:02.92  
38 PCBO APELDOORN 01:30.13 01:12.19 01:22.25 04:04.57  
39 PALEIS HET LOO 01:15.00 01:25.95 01:23.92 04:04.87  
40 GIGANT 01:16.19 01:29.74 01:23.14 04:09.07  
41 SMC055 01:34.07 01:25.71 01:11.31 04:11.09  
42 GGNET 01:28.44 01:14.28 01:31.08 04:13.80  
43 HENK VAN TONGEREN ENERGIE 01:21.55 01:26.26 01:31.91 04:19.72  
44 ITS BV (TEAM 2) 01:21.03 01:31.86 01:30.22 04:23.11  
45 PAUL HARDONK BOUW 01:26.88 01:22.01 01:54.06 04:42.95